СВИНЯЧІ РЕБРА В АЗІАТСЬКОМУ СТИЛІ
СВИНЯЧІ РЕБРА В АЗІАТСЬКОМУ СТИЛІ
РУЛЬКА ТОМЛЕННЯ
РУЛЬКА ТОМЛЕННЯ

Свинина

Чи вдасться знайти того, хто не бажав би покуштувати смачного, соковитого м\'яса за обідом. Тут ви зможете знайти якісні рецепти приготування свинини в печі ІСТОМА.

Дане обладнання завоювало популярність завдяки переважним особливостям експлуатації. Особливо важливо, що такі печі можуть зберігати м\'ясні вироби гарячими до моменту подачі гостю, що важливо на промислових кухнях. А також це істотно скорочує трудовитрати персоналу, який працює в закладі громадського харчування, і підвищує кількість продажів за рахунок швидкості їх подачі в зал.

Погодьтеся, досить позитивна перспектива для тих, хто ще не встиг придбати піч ІСТОМА і не знає, що на ній можна приготувати дуже смачні ребра в азіатському стилі або томлену рульку. Такі кулінарні шедеври не залишать без уваги навіть самого вишуканого гурмана, вражаючи подачею, ароматом, хрусткою скоринкою і текстурою м\'яса.

Для чого потрібна піч Istoma

Звичайно, багато шеф-кухарів, які до цього дня використовують традиційні печі, грилі, фритюрі та інші установки на промислових кухнях. Але, як показує практика, кожен власник громадського харчування зацікавлений в отриманні більшого прибутку, а цього можна досягти, збільшивши продажі за рахунок швидкості приготування страв.

Істома дозволяє досягти нереальних результатів в реальності, що обумовлено наступними перевагами експлуатації:

Щоб переконатися в цьому самостійно, досить випробувати на практиці техніку даного бренду, приготувавши кулінарні шедеври за рецептами, представленими в даному розділі нашого сайту.